ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Carla Touly | Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
16.06.05, 18 Let
16.06.05, 18 Let
Carla Touly vs. Darja Suvirdjonkova - Vzájemné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Carla Touly | Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Carla Touly form & Darja Suvirdjonkova form
Carla Touly - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
28.06.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 3-0, Bhuvana Kalva - skreč | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Nicole Teodosescu | 2-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 1-6, 0-4, - Carla Touly - skreč | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Omolade Aderemi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Omolade Aderemi | - | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-3, - Carla Touly - skreč | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu |
Darja Suvirdjonkova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-75, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 0-5, - Darja Suvirdjonkova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christine Gouws | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, - Darja Suvirdjonkova - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Patricia Grigoras | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-3, 7-5 | detail zápasu |