ZÁPAS
25.07.19 | 2. kolo | Camilla Scala | Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | W15 Schio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Scala | Katerina Tsygourova | |
1. podání % | 37/63 (59%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/37 (68%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/26 (38%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/55 (58%) | 28/63 (44%) |
Vyhrané body celkem | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Scala | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
2-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Camilla Scala | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Scala | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Scala | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Camilla Scala vs. Katerina Tsygourova - Vzájemné zápasy
25.07.19 | 2. kolo | Camilla Scala | Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Schio | antuka |
Camilla Scala form & Katerina Tsygourova form
Camilla Scala - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Katerina Tsygourova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.12.23 finále | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-1 | detail zápasu |