ZÁPAS
23.04.22 | semifinále | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 5-7, 7-5, 6-0 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Rosatello | Eva Vedder | |
1. podání % | 68/107 (64%) | 69/99 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/68 (56%) | 35/69 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/39 (59%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 8/18 (44%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 49/99 (49%) | 46/107 (43%) |
Vyhrané body celkem | 110/206 (53%) | 96/206 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Rosatello | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Camilla Rosatello vs. Eva Vedder - Vzájemné zápasy
23.04.22 | semifinále | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 5-7, 7-5, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
02.02.21 | 1. kolo | Camilla Rosatello | Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Camilla Rosatello form & Eva Vedder form
Camilla Rosatello - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Eva Vedder - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |