ZÁPAS
30.01.20 | 2. kolo | Camilla Rosatello | Athina Pitta | 6-2, 6-0 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Rosatello | Athina Pitta | |
1. podání % | 40/73 (55%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/40 (60%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/33 (55%) | 5/24 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 31/73 (42%) |
Vyhrané body celkem | 72/120 (60%) | 48/120 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Athina Pitta | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Athina Pitta | |
Camilla Rosatello | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Athina Pitta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Athina Pitta | |
Camilla Rosatello | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Athina Pitta | |
0-0 | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Athina Pitta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Camilla Rosatello | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Athina Pitta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
05.01.05, 19 Let
05.01.05, 19 Let
Camilla Rosatello vs. Athina Pitta - Vzájemné zápasy
30.01.20 | 2. kolo | Camilla Rosatello | Athina Pitta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Camilla Rosatello form & Athina Pitta form
Camilla Rosatello - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Athina Pitta - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 7-65, 2-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Dzemeshkevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 2-6 | detail zápasu |