ZÁPAS
12.03.23 | 2. kolo kval. | Camilla Gennaro | Alicia Martial | 6-2, 6-0 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilla Gennaro | Alicia Martial | |
1. podání % | 28/43 (65%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Camilla Gennaro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Gennaro | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Gennaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Camilla Gennaro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Camilla Gennaro | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Camilla Gennaro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Gennaro | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alicia Martial | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Taliansko
30.09.03, 20 Let
30.09.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
31.03.04, 20 Let
31.03.04, 20 Let
Camilla Gennaro vs. Alicia Martial - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 2. kolo kval. | Camilla Gennaro | Alicia Martial | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Camilla Gennaro form & Alicia Martial form
Camilla Gennaro - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-611, 2-0, Sara Cakarevic - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 6-79 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sveva Zerpelloni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Kimmi Hance | 2-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 6-75 | detail zápasu |
Alicia Martial - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hajar Crinebouch | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 1-4, - Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 4-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Paula Cembranos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 1-6, 0-6 | detail zápasu |