ZÁPAS
26.05.21 | 1. kolo | Bianca Jolie Fernandez | Maria Andrienko | 2-6, 6-4, 6-0 | W15 Santa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bianca Jolie Fernandez | Maria Andrienko | |
1. podání % | 42/78 (54%) | 61/75 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 28/61 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/36 (39%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 44/75 (59%) | 38/78 (49%) |
Vyhrané body celkem | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Dvojchyby | 11 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bianca Jolie Fernandez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bianca Jolie Fernandez | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bianca Jolie Fernandez | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bianca Jolie Fernandez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bianca Jolie Fernandez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Bianca Jolie Fernandez | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bianca Jolie Fernandez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.05.04, 19 Let
23.05.04, 19 Let
Bianca Jolie Fernandez vs. Maria Andrienko - Vzájemné zápasy
30.08.21 | 2. kolo kval. | Bianca Jolie Fernandez | Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
26.05.21 | 1. kolo | Bianca Jolie Fernandez | Maria Andrienko | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Santa | tvrdý |
Bianca Jolie Fernandez form & Maria Andrienko form
Bianca Jolie Fernandez - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Maria Andrienko - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | detail zápasu |