ZÁPAS
08.08.21 | 1. kolo kval. | Berta Bonardi | Natalia Siedliska | 7-611, 6-73, 10-6 | W25 Koksijde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Berta Bonardi | Natalia Siedliska | |
1. podání % | 60/97 (62%) | 69/106 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/60 (55%) | 36/69 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/37 (35%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 7/8 (88%) |
Vyhrané body z returnu | 56/106 (53%) | 51/97 (53%) |
Vyhrané body celkem | 102/203 (50%) | 101/203 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 9 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Berta Bonardi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Berta Bonardi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Berta Bonardi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Berta Bonardi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Berta Bonardi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Berta Bonardi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 10-9, 10-10, 10-11, 11-11, 12-11 | ||
7-611 |
2 | ||
Berta Bonardi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Berta Bonardi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Berta Bonardi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Berta Bonardi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Berta Bonardi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Berta Bonardi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Berta Bonardi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Berta Bonardi | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Berta Bonardi vs. Natalia Siedliska - Vzájemné zápasy
08.08.21 | 1. kolo kval. | Berta Bonardi | Natalia Siedliska | 7-611, 6-73, 10-6 | detail zápasu | W25 Koksijde | antuka |
Berta Bonardi form & Natalia Siedliska form
Berta Bonardi - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - skreč | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |