ZÁPAS
08.02.20 | Rubber 1 | Berfu Cengiz | Tiffany Cornelius | 6-2, 6-2 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Luxembursko
13.01.89, 35 Let
13.01.89, 35 Let
Berfu Cengiz vs. Tiffany Cornelius - Vzájemné zápasy
08.02.20 | Rubber 1 | Berfu Cengiz | Tiffany Cornelius | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Berfu Cengiz form & Tiffany Cornelius form
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |
Tiffany Cornelius - poslední zápasy
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.20 Rubber 1 | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Carolin Schmidt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
07.02.14 | vs. Kiki Bertens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.10.13 1. kolo kval. | vs. Carina Witthoeft | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 2-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
09.02.13 Rubber 1 | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Beatriz Morales Hernandez | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Manon Peral | 0-6, 0-1, - Tiffany Cornelius - skreč | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Jade Schoelink | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
02.07.12 2. kolo kval. | vs. Claire De Gubernatis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
02.02.12 Rubber 1 | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
15.10.11 1. kolo kval. | vs. Nicola Geuer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Hanna Landener | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-73, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Petange - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
11.07.11 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.11 1. kolo kval. | vs. Nithya Raj Babu Raj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Koeln - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo kval. | vs. Ona Jane | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.11 2. kolo kval. | vs. Stefanie Stemmer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.04.11 1. kolo kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.04.11 1. kolo kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 4-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
16.10.10 1. kolo kval. | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
04.08.08 1. kolo | vs. Erika Venere | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Petange - antuka | ||||
21.07.08 1. kolo | vs. Stefanie Voegele | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Le Touquet - antuka | ||||
10.07.06 1. kolo | vs. Chloe Gambey | 5-7, 3-6 | detail zápasu |