ZÁPAS
10.03.21 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Tamara Curovic | 4-6, 7-64, 6-1 | W25 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Berfu Cengiz vs. Tamara Curovic - Vzájemné zápasy
25.10.22 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Istanbul | tvrdý I. |
10.03.21 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Tamara Curovic | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý I. |
Berfu Cengiz form & Tamara Curovic form
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |
Tamara Curovic - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu |