INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Belinda Bencic vs. Romana Cisovska - Vzájemné zápasy
10.07.20 | 1. kolo | Belinda Bencic | Romana Cisovska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Belinda Bencic form & Romana Cisovska form
Belinda Bencic - poslední zápasy
San Diego - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
03.09.23 4. kolo | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 3. kolo | vs. Lin Zhu | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 3. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alycia Parks | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Lauren Davis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-5, Anastasia Potapova - skreč | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
09.07.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 7-64, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 3. kolo | vs. Magda Linette | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
09.04.23 semifinále | vs. Jessica Pegula | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.04.23 finále | vs. Ons Jabeur | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 3. kolo | vs. Shelby Rogers | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
26.03.23 3. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
22.02.23 3. kolo | vs. Karolina Muchova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-77, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
16.02.23 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | - | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu |
Romana Cisovska - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu |