ZÁPAS
13.07.19 | 1. kolo kval. | Basak Eraydin | Louisa Chirico | 6-2, 6-2 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Basak Eraydin | Louisa Chirico | |
1. podání % | 45/65 (69%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/45 (67%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 35/63 (56%) | 25/65 (38%) |
Vyhrané body celkem | 75/128 (59%) | 53/128 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Louisa Chirico | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Louisa Chirico | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Louisa Chirico | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Louisa Chirico | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Louisa Chirico | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Louisa Chirico | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Basak Eraydin vs. Louisa Chirico - Vzájemné zápasy
13.07.19 | 1. kolo kval. | Basak Eraydin | Louisa Chirico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Basak Eraydin form & Louisa Chirico form
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Louisa Chirico - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 7-64, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-74, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 1-4, - Louisa Chirico - skreč | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 7-68, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ann Li | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-3, Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |