ZÁPAS
14.10.18 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | Hamamatsu | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ayumi Koshiishi vs. Yui Chikaraishi - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Yui Chikaraishi | Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W25 Tsukuba | tvrdý |
14.10.18 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Hamamatsu | koberec |
Ayumi Koshiishi form & Yui Chikaraishi form
Ayumi Koshiishi - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Yui Chikaraishi - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu |