ZÁPAS
12.06.19 | 1. kolo | Ayumi Koshiishi | Dayeon Back | 7-5, 6-2 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ayumi Koshiishi | Dayeon Back | |
1. podání % | 44/72 (61%) | 45/62 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/44 (59%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/28 (61%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayumi Koshiishi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ayumi Koshiishi vs. Dayeon Back - Vzájemné zápasy
07.03.24 | 2. kolo | Dayeon Back | Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W35 Nagpur | antuka |
12.06.19 | 1. kolo | Ayumi Koshiishi | Dayeon Back | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Ayumi Koshiishi form & Dayeon Back form
Ayumi Koshiishi - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Dayeon Back - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detail zápasu |