INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Kimmelmann vs. Ayla Aksu - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Julia Kimmelmann form & Ayla Aksu form
Julia Kimmelmann - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Ayla Aksu - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |