ZÁPAS
12.08.19 | kvalifik. | Aurora Zantedeschi | Lara Panfilov | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Aurora Zantedeschi vs. Lara Panfilov - Vzájemné zápasy
12.08.19 | kvalifik. | Aurora Zantedeschi | Lara Panfilov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Aurora Zantedeschi form & Lara Panfilov form
Aurora Zantedeschi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Vidal | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |