ZÁPAS
17.01.21 | 1. kolo kval. | Aubane Droguet | Claudia De Las Heras Armenteras | 6-2, 4-6, 10-8 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
28.11.03, 20 Let
28.11.03, 20 Let
Aubane Droguet vs. Claudia De Las Heras Armenteras - Vzájemné zápasy
17.01.21 | 1. kolo kval. | Aubane Droguet | Claudia De Las Heras Armenteras | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Aubane Droguet form & Claudia De Las Heras Armenteras form
Aubane Droguet - poslední zápasy
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Ines Nicault | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.22 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.22 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.03.22 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Claudia De Las Heras Armenteras - poslední zápasy
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Kelly Keller | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.18 2. kolo kval. | vs. Lidon Amurrio Fradejas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 kvalifik. | vs. Mina Matsuba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Aitana Comas Adam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 0-6, 5-7 | detail zápasu |