Astrid Lew Yan Foon vs. Nele Niermann 27.11.2023

Astrid Lew Yan Foon vs. Nele Niermann 27.11.2023 - W25 Limassol - porovnání

ZÁPAS

27.11.231. kolo kval.Astrid Lew Yan Foon Nele Niermann 6-3, 6-3 Cyprus W25 Limassol tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Astrid Lew Yan Foon
Francúzsko
15.08.05, 18 Let




620
70
11 384 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.03.05, 19 Let







Nele Niermann
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Astrid Lew Yan Foon vs. Nele Niermann - Vzájemné zápasy

27.11.231. kolo kval.Astrid Lew Yan FoonNele Niermann6-3, 6-3 detail zápasuCyprus W25 Limassol tvrdý

Astrid Lew Yan Foon form & Nele Niermann form

Astrid Lew Yan Foon - poslední zápasy

Italy W35 Santa - antuka
27.03.24
1. kolo
vs. Marie Benoit- prohradetail zápasu
26.03.24
kvalifik.
vs. Barbara Dessolis6-0, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
France W15 Le - antuka
21.03.24
2. kolo
vs. Kajsa Rinaldo Persson3-6, 0-6 prohradetail zápasu
19.03.24
1. kolo
vs. Amy Zhu4-6, 6-0, 6-1 výhradetail zápasu
France W15 Gonesse - antuka
12.03.24
1. kolo
vs. Tilwith Di Girolami3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W35 Hammamet - antuka
22.02.24
1. kolo
vs. Denislava Glushkova6-70, 1-6 prohradetail zápasu
20.02.24
kvalifik.
vs. Laura Boehner6-3, 6-1 výhradetail zápasu
19.02.24
1. kolo kval.
vs. Marika Jones6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W35 Hammamet - antuka
15.02.24
2. kolo
vs. Marie Benoit7-63, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
14.02.24
1. kolo
vs. Alba Rey Garcia6-3, 6-0 výhradetail zápasu
13.02.24
kvalifik.
vs. Gloria Ceschi1-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
12.02.24
1. kolo kval.
vs. Summer Yardley6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France W75 Grenoble - tvrdý I.
08.02.24
2. kolo
vs. Elsa Jacquemot5-7, 6-78 prohradetail zápasu
07.02.24
1. kolo
vs. Amandine Monnot6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France W35 Le - tvrdý
23.01.24
1. kolo
vs. Clara Vlasselaer6-2, 6-76, 5-7 prohradetail zápasu
22.01.24
kvalifik.
vs. Nifemi Akinbiyi6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France W35 Petit - tvrdý
19.01.24
čtvrtfinále
vs. Maria Mateas3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.01.24
2. kolo
vs. Cadence Brace6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
16.01.24
1. kolo
vs. Jenny Duerst4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
France W15 Fort - tvrdý
13.01.24
semifinále
vs. Antonia Schmidt5-7, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
12.01.24
čtvrtfinále
vs. Vicky Van De Peer6-4, 6-3 výhradetail zápasu
11.01.24
2. kolo
vs. Sarah Iliev1-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
10.01.24
1. kolo
vs. Eva Marie Desvignes6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
13.12.23
1. kolo
vs. Marina Melnikova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Cyprus W25 Limassol - tvrdý
29.11.23
1. kolo
vs. Adithya Karunaratne2-6, 0-6 prohradetail zápasu
28.11.23
kvalifik.
vs. Eliz Maloney6-4, 3-6, 10-2 výhradetail zápasu
27.11.23
1. kolo kval.
vs. Nele Niermann6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Cyprus W25 Limassol - tvrdý
21.11.23
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.11.23
kvalifik.
vs. Sarah Iliev7-63, 6-3 výhradetail zápasu
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Xuanyu Chen6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Nele Niermann - poslední zápasy

Luxembourg W15 Esch/Alzette - tvrdý I.
07.01.24
1. kolo kval.
vs. Louna Zoppas4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Cyprus W25 Limassol - tvrdý
27.11.23
1. kolo kval.
vs. Astrid Lew Yan Foon3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
29.10.23
1. kolo kval.
vs. Ireni Lucia3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Denmark W25 Koge - antuka
30.07.23
1. kolo kval.
vs. Lola Giza6-3, 0-6, 7-10 prohradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
25.06.23
1. kolo kval.
vs. Klara Veldman4-6, 6-3, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 Annenheim - antuka
28.05.23
1. kolo kval.
vs. Karolina Mrazikova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Cyprus W25 Alaminos - antuka
01.05.23
kvalifik.
vs. Dorka Drahota Szabo6-77, 0-6 prohradetail zápasu
France W15 Le - antuka
19.03.23
1. kolo kval.
vs. Mariia Bergen3-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
19.02.23
1. kolo kval.
vs. Ariadna Briones Ginesta5-5, - Nele Niermann - skrečprohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
12.02.23
1. kolo kval.
vs. Maria Oliver Sanchez2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
21.11.22
2. kolo kval.
vs. Angelina Wirges0-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.11.22
1. kolo kval.
vs. Tea Nikcevic6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia W25 Haabneeme - tvrdý I.
01.11.22
kvalifik.
vs. Emilie Elde5-7, 5-7 prohradetail zápasu
31.10.22
1. kolo kval.
vs. Patricia Ungure Rogozoveca6-4, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
Germany W60 Hamburg - tvrdý I.
16.10.22
1. kolo kval.
vs. Tereza Smitkova6-4, 0-6, 4-10 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
04.10.22
1. kolo kval.
vs. Maria Toma3-6, 6-78 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
27.09.22
1. kolo kval.
vs. Federica Bilardo0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
18.09.22
1. kolo kval.
vs. Angelica Raggi0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
29.08.22
2. kolo kval.
vs. Na Dong3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Holland W25 Oldenzaal - antuka
22.08.22
1. kolo kval.
vs. Fernanda Labrana1-4, - Nele Niermann - skrečprohradetail zápasu
Belgium W15 Duffel - antuka
16.08.22
1. kolo
vs. Jenifer Anger1-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.08.22
kvalifik.
vs. Jana Otzipka6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.22
1. kolo kval.
vs. Emma Vanderheyden6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
08.08.22
2. kolo kval.
vs. Tea Lukic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
07.08.22
1. kolo kval.
vs. Zineb El Ouazzani6-4, 6-0 výhradetail zápasu
<