ZÁPAS
21.06.20 | 1. kolo | Asia Serafini | Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Asia Serafini | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0 | ||
Asia Serafini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
2-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15 | ||
Asia Serafini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30, A-40 | ||
3-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Serafini | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Asia Serafini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A | ||
5-5 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
6-5 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Asia Serafini | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Asia Serafini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Asia Serafini | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0 | ||
Asia Serafini | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
Taliansko
12.04.03, 20 Let
12.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Asia Serafini vs. Anastasia Piangerelli - Vzájemné zápasy
21.06.20 | 1. kolo | Asia Serafini | Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Asia Serafini form & Anastasia Piangerelli form
Asia Serafini - poslední zápasy
W15 Marrakech - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.21 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Alicia Smith | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Cristina Ene | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lygia Christodoulou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Iveta Daujotaite | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu |
Anastasia Piangerelli - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - skreč | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | detail zápasu |