ZÁPAS
31.01.21 | 1. kolo kval. | Ashmitha Easwaramurthi | Valerie Griffejoen | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
12.02.02, 22 Let
12.02.02, 22 Let
Ashmitha Easwaramurthi vs. Valerie Griffejoen - Vzájemné zápasy
31.01.21 | 1. kolo kval. | Ashmitha Easwaramurthi | Valerie Griffejoen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ashmitha Easwaramurthi form & Valerie Griffejoen form
Ashmitha Easwaramurthi - poslední zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu |
Valerie Griffejoen - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 2-6, 2-6 | detail zápasu |