ZÁPAS
06.02.23 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Himari Sato | 6-2, 3-0, - skreč | W40 Porto | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Arlinda Rushiti | Himari Sato | |
1. podání % | 31/47 (66%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/31 (65%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 20/31 (65%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkem | 48/78 (62%) | 30/78 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Himari Sato | |
0-0 | ||
3-0 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arlinda Rushiti vs. Himari Sato - Vzájemné zápasy
06.02.23 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Himari Sato | 6-2, 3-0, Himari Sato - skreč | detail zápasu | W40 Porto | tvrdý I. |
Arlinda Rushiti form & Himari Sato form
Arlinda Rushiti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Himari Sato - poslední zápasy
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-710, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 7-61, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 2-0, Boyoung Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.23 2. kolo | vs. Azuna Ichioka | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hikari Yamamoto | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Rio Wakayama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Tori Kinard | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
29.04.23 semifinále | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu |