ZÁPAS
21.09.20 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arina Gabriela Vasilescu vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájemné zápasy
21.09.20 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Arina Gabriela Vasilescu form & Oleksandra Oliynykova form
Arina Gabriela Vasilescu - poslední zápasy
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |