ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Lissi Kubre | 7-5, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
11.10.02, 21 Let
11.10.02, 21 Let
Arina Gabriela Vasilescu vs. Lissi Kubre - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Lissi Kubre | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Arina Gabriela Vasilescu form & Lissi Kubre form
Arina Gabriela Vasilescu - poslední zápasy
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Lissi Kubre - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Lauren Bishop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-3, - Lissi Kubre - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-5, - Lissi Kubre - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Karen Barritza | 6-3, 1-4, Karen Barritza - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Valeria Gorlats | 1-6, 6-3, Valeria Gorlats - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-4, 6-3 | detail zápasu |