ZÁPAS
14.09.20 | 2. kolo kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Karolina Kubanova | 6-3, 6-75, 12-10 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arina Gabriela Vasilescu vs. Karolina Kubanova - Vzájemné zápasy
14.09.20 | 2. kolo kval. | Arina Gabriela Vasilescu | Karolina Kubanova | 6-3, 6-75, 12-10 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Arina Gabriela Vasilescu form & Karolina Kubanova form
Arina Gabriela Vasilescu - poslední zápasy
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Karolina Kubanova - poslední zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - skreč | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |