ZÁPAS
14.02.21 | 1. kolo kval. | Arianna Zucchini | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arianna Zucchini vs. Mika Dagan Fruchtman - Vzájemné zápasy
14.02.21 | 1. kolo kval. | Arianna Zucchini | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Arianna Zucchini form & Mika Dagan Fruchtman form
Arianna Zucchini - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Mika Dagan Fruchtman - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detail zápasu |