ZÁPAS
02.11.20 | 2. kolo kval. | Ariadna Briones Ginesta | Adithya Karunaratne | 6-75, 7-5, 10-6 | W15 Castellon | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
11.02.02, 22 Let
11.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ariadna Briones Ginesta vs. Adithya Karunaratne - Vzájemné zápasy
02.11.20 | 2. kolo kval. | Ariadna Briones Ginesta | Adithya Karunaratne | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | W15 Castellon | antuka |
Ariadna Briones Ginesta form & Adithya Karunaratne form
Ariadna Briones Ginesta - poslední zápasy
W25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Lopez-Linares Perez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 5-5, Nele Niermann - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Sarganella Verdu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 7-5, 0-6, 0-3, - Ariadna Briones Ginesta - skreč | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Iman Khan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-68, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H La - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |