ZÁPAS
13.03.22 | 1. kolo kval. | Arabella Koller | Andra Sutherland | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
31.08.00, 23 Let
18 770 $
31.08.00, 23 Let
18 770 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
21.08.04, 19 Let
21.08.04, 19 Let
Arabella Koller vs. Andra Sutherland - Vzájemné zápasy
13.03.22 | 1. kolo kval. | Arabella Koller | Andra Sutherland | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Arabella Koller form & Andra Sutherland form
Arabella Koller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Andra Sutherland - poslední zápasy
W25 Setubal - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Miah Webb | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Carla Perez Ortega | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Pinto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 1-6, - Andra Sutherland - skreč | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 2-6, 3-6 | detail zápasu |