ZÁPAS
24.11.21 | kvalifik. | Aoi Ito | Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 6-2, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.07.05, 18 Let
06.07.05, 18 Let
Aoi Ito vs. Iulia Andreea Ionescu - Vzájemné zápasy
24.11.21 | kvalifik. | Aoi Ito | Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Aoi Ito form & Iulia Andreea Ionescu form
Aoi Ito - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Maegan Manasse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Rina Saigo | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Runa Saito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Maya Joint | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Sara Saito | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, Chia Yi Tsao - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Iulia Andreea Ionescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 6-1, 1-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adelina Lachinova | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu |