ZÁPAS
31.05.21 | 2. kolo kval. | Antonia Schmidt | Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
29.10.98, 25 Let
29.10.98, 25 Let
Antonia Schmidt vs. Tasha Cacciato - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 2. kolo kval. | Antonia Schmidt | Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Antonia Schmidt form & Tasha Cacciato form
Antonia Schmidt - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Tasha Cacciato - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nina Simonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 4-6, 1-6 | detail zápasu |