ZÁPAS
01.02.21 | 1. kolo kval. | Antonia Schmidt | Simona Ogescu | 1-6, 6-4, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Antonia Schmidt vs. Simona Ogescu - Vzájemné zápasy
01.02.21 | 1. kolo kval. | Antonia Schmidt | Simona Ogescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Antonia Schmidt form & Simona Ogescu form
Antonia Schmidt - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Simona Ogescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 čtvrtfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |