ZÁPAS
05.07.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Lena Ruppert | 6-0, 6-4 | Aschaffenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Zaja | Lena Ruppert | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Zaja | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Zaja | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Zaja | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-4 | Lena Ruppert | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Zaja vs. Lena Ruppert - Vzájemné zápasy
05.07.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Lena Ruppert | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
17.08.15 | 2. kolo kval. | Anna Zaja | Lena Ruppert | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Leipzig | antuka |
Anna Zaja form & Lena Ruppert form
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Lena Ruppert - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |