ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Anna Ukolova | Ema Vasic | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
11.05.99, 24 Let
11.05.99, 24 Let
Anna Ukolova vs. Ema Vasic - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Anna Ukolova | Ema Vasic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Anna Ukolova form & Ema Vasic form
Anna Ukolova - poslední zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ema Vasic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mayya Gorbunova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 3-0, Minami Akiyama - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu |