ZÁPAS
12.10.19 | semifinále | Anna Siskova | Darya Astakhova | 6-3, 3-6, 7-5 | W15 Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Darya Astakhova | |
1. podání % | 73/97 (75%) | 93/102 (91%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/73 (49%) | 40/93 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané break-bally | 10/15 (67%) | 9/13 (69%) |
Vyhrané body z returnu | 57/102 (56%) | 51/97 (53%) |
Vyhrané body celkem | 103/199 (52%) | 96/199 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anna Siskova | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15 | ||
Anna Siskova | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Siskova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Siskova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 3-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Siskova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Anna Siskova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Siskova vs. Darya Astakhova - Vzájemné zápasy
12.10.19 | semifinále | Anna Siskova | Darya Astakhova | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Anna Siskova form & Darya Astakhova form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Darya Astakhova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |