ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Anna Siskova | Aneta Laboutkova | 6-2, 6-77, 7-63 | W40 Ricany | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Aneta Laboutkova | |
1. podání % | 69/115 (60%) | 72/110 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 51/69 (74%) | 48/72 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/46 (48%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 47/110 (43%) | 42/115 (37%) |
Vyhrané body celkem | 120/225 (53%) | 105/225 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 8 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
3 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Siskova vs. Aneta Laboutkova - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Anna Siskova | Aneta Laboutkova | 6-2, 6-77, 7-63 | detail zápasu | W40 Ricany | tvrdý I. |
31.07.20 | 1. kolo | Anna Siskova | Aneta Laboutkova | 7-62, 2-6, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Anna Siskova form & Aneta Laboutkova form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |