ZÁPAS
11.11.21 | 2. kolo | Anna Siskova | Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | W25 Aparecida | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Ana Candiotto | |
1. podání % | 41/61 (67%) | 37/54 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/41 (56%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body celkem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ana Candiotto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ana Candiotto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ana Candiotto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Siskova vs. Ana Candiotto - Vzájemné zápasy
11.11.21 | 2. kolo | Anna Siskova | Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Aparecida | antuka |
Anna Siskova form & Ana Candiotto form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ana Candiotto - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Cruz | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 0-3, - Ana Candiotto - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Dilara Okur | 0-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Carson Branstine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-1 | detail zápasu |