ZÁPAS
09.11.21 | kvalifik. | Anna Semenova | Nellie Taraba Wallberg | 6-4, 6-71, 10-3 | W15 Helsingborg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Semenova | Nellie Taraba Wallberg | |
1. podání % | 39/71 (55%) | 54/93 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/39 (77%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/32 (41%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 44/93 (47%) | 28/71 (39%) |
Vyhrané body celkem | 87/164 (53%) | 77/164 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Semenova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Semenova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Semenova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Semenova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Semenova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Semenova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Semenova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Nellie Taraba Wallberg | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2, 9-2, 9-3 | ||
10-3 |
Rusko
01.02.04, 20 Let
01.02.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
30.03.07, 17 Let
30.03.07, 17 Let
Anna Semenova vs. Nellie Taraba Wallberg - Vzájemné zápasy
09.11.21 | kvalifik. | Anna Semenova | Nellie Taraba Wallberg | 6-4, 6-71, 10-3 | detail zápasu | W15 Helsingborg | tvrdý I. |
Anna Semenova form & Nellie Taraba Wallberg form
Anna Semenova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Nellie Taraba Wallberg - poslední zápasy
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-74, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Elin Vilen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 4-6, 7-61, 3-10 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 3-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu |