ZÁPAS
10.11.21 | 1. kolo | Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | 6-2, 6-0 | W15 Helsingborg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | |
1. podání % | 24/45 (53%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/40 (68%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Semenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Semenova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Rusko
01.02.04, 20 Let
01.02.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
13.06.03, 20 Let
13.06.03, 20 Let
Anna Semenova vs. Anet Angelika Koskel - Vzájemné zápasy
10.11.21 | 1. kolo | Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Helsingborg | tvrdý I. |
Anna Semenova form & Anet Angelika Koskel form
Anna Semenova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anet Angelika Koskel - poslední zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | detail zápasu |