Anna Klasen vs. Tilde Stromquist 09.05.2023

Anna Klasen vs. Tilde Stromquist 09.05.2023 - W25 Bastad - porovnání

ZÁPAS

09.05.23kvalifik.Anna Klasen Tilde Stromquist 6-1, 6-4 Sweden W25 Bastad antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Anna KlasenTilde Stromquist
1. podání %38/57 (67%)41/58 (71%)
Vyhrané body z 1.podání25/38 (66%)17/41 (41%)
Vyhrané body z 2.podání8/19 (42%)6/17 (35%)
Vyhrané break-bally6/11 (55%)2/11 (18%)
Vyhrané body z returnu35/58 (60%)24/57 (42%)
Vyhrané body celkem68/115 (59%)47/115 (41%)
Dvojchyby53
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Anna Klasen Anna Klasen podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Anna Klasen Anna Klasen podáva2-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
3-1Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Anna Klasen Anna Klasen podáva4-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-1Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
2
Anna Klasen Anna Klasen podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-0Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Anna Klasen Anna Klasen podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
2-1Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Anna Klasen Anna Klasen podáva3-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-2Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Anna Klasen Anna Klasen podáva3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
4-3Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Anna Klasen Anna Klasen podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
5-4Tilde Stromquist Tilde Stromquist podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-4

Anna Klasen
Nemecko
15.11.93, 30 Let




894
25
73 708 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
17.05.04, 19 Let







Tilde Stromquist
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anna Klasen vs. Tilde Stromquist - Vzájemné zápasy

09.05.23kvalifik.Anna KlasenTilde Stromquist6-1, 6-4 detail zápasuSweden W25 Bastad antuka

Anna Klasen form & Tilde Stromquist form

Anna Klasen - poslední zápasy

Spain W15 Sabadell - antuka
19.03.24
kvalifik.
vs. Ana Giraldi Requena6-75, 6-1, 7-10 prohradetail zápasu
18.03.24
2. kolo kval.
vs. Aaddi Gupta6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.03.24
1. kolo kval.
vs. Berta Ladaga Auge6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
28.02.24
1. kolo
vs. Cristina Ramos Sierra4-6, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
Slovakia W60 Bratislava - tvrdý I.
29.10.23
1. kolo kval.
vs. Mia Pohankova- prohradetail zápasu
Germany W60 Hamburg - tvrdý I.
18.10.23
1. kolo
vs. Anna Gabric6-1, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.10.23
kvalifik.
vs. Marie Villet6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.10.23
1. kolo kval.
vs. Karla Bartel6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
25.09.23
1. kolo kval.
vs. Laura Hietaranta2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Austria W60 Vienna - antuka
04.09.23
1. kolo kval.
vs. Chiara Scholl2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W40 Oldenzaal - antuka
30.08.23
1. kolo
vs. Merel Hoedt2-6, 1-6 prohradetail zápasu
29.08.23
kvalifik.
vs. Marine Partaud4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.23
1. kolo kval.
vs. Emma Van Poppel6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25 Braunschweig - antuka
22.08.23
1. kolo
vs. Ella Seidel2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden W40 Ystad - antuka
19.06.23
1. kolo kval.
vs. Lia Karatancheva5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W60 Ricany - antuka
12.06.23
kvalifik.
vs. Nika Radisic3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.06.23
1. kolo kval.
vs. Laura Svatikova2-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W60 Brescia - antuka
29.05.23
1. kolo kval.
vs. Yuliana Lizarazo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden W25 Bastad - antuka
10.05.23
1. kolo
vs. Bella Bergkvist Larsson3-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.05.23
kvalifik.
vs. Tilde Stromquist6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.05.23
1. kolo kval.
vs. Stina Larsson0-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Germany W100 Wiesbaden - antuka
02.05.23
1. kolo
vs. Mona Barthel4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.05.23
kvalifik.
vs. Andreea Prisacariu6-72, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
30.04.23
1. kolo kval.
vs. Emily Appleton6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland W60 Bellinzona - antuka
16.04.23
1. kolo kval.
vs. Chiara Girelli7-61, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
11.04.23
1. kolo
vs. Marta Soriano Santiago1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
05.04.23
1. kolo
vs. Jiho Shin1-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
Finland W25 Helsinki - tvrdý I.
16.11.22
2. kolo
vs. Mona Barthel2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.11.22
1. kolo
vs. Katarina Jokic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.22
kvalifik.
vs. Maryna Kolb7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Tilde Stromquist - poslední zápasy

Portugal W25 Lousada - tvrdý I.
27.11.23
kvalifik.
vs. Eliessa Vanlangendonck1-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Georgina Hays6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal W25 Lousada - tvrdý I.
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Andre Lukosiute0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Nasbypark - tvrdý I.
01.11.23
1. kolo
vs. Ingrid Vojcinakova6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Loule - tvrdý
25.10.23
1. kolo
vs. Manon Leonard2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Faro - tvrdý
17.10.23
1. kolo
vs. Eva Vedder4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.10.23
kvalifik.
vs. Ines Ibbou3-3, Ines Ibbou - skrečvýhradetail zápasu
15.10.23
2. kolo kval.
vs. Paula Moreno Hurtado6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal W40 Quinta - tvrdý
08.10.23
1. kolo kval.
vs. Maja Chwalinska1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
06.09.23
1. kolo
vs. Lara Pfeifer5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
31.08.23
2. kolo
vs. Daria Frayman3-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
29.08.23
1. kolo
vs. Elizaveta Morozova7-66, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.08.23
2. kolo
vs. Ekaterina Shalimova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.08.23
1. kolo
vs. Linda Salvi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal W40 Porto - tvrdý
16.07.23
1. kolo kval.
vs. Mei Yamaguchi2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Corroios - tvrdý
09.07.23
1. kolo kval.
vs. Ana Candiotto3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Cantanhede - koberec
05.07.23
1. kolo
vs. Elena Milovanovic6-4, 1-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.07.23
kvalifik.
vs. Sara Lanca6-4, 7-64 výhradetail zápasu
02.07.23
1. kolo kval.
vs. Summer Yardley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Poland W15 Gdansk - antuka
19.06.23
1. kolo kval.
vs. Caroline Brack6-4, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu
Portugal W40 Montemor - tvrdý
31.05.23
1. kolo
vs. Alexandra Bozovic1-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.05.23
kvalifik.
vs. Elena Micic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
28.05.23
1. kolo kval.
vs. Alejandra Ramirez Botella6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W25 Bastad - antuka
09.05.23
kvalifik.
vs. Anna Klasen1-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.05.23
1. kolo kval.
vs. Isabella Svahn6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
03.05.23
1. kolo
vs. Ilaria Sposetti6-3, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
24.04.23
kvalifik.
vs. Maria Oliver Sanchez2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.04.23
1. kolo kval.
vs. Mariya Ankudinova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
17.04.23
kvalifik.
vs. Tianmi Mi4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.04.23
1. kolo kval.
vs. Elena Giovanna Giessler6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<