ZÁPAS
26.02.20 | 1. kolo | Anna Gabric | Pia Lovric | 4-1, - skreč | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Gabric | Pia Lovric | |
1. podání % | 14/18 (78%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/14 (71%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/4 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 11/22 (50%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body celkem | 23/40 (58%) | 17/40 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Gabric vs. Pia Lovric - Vzájemné zápasy
26.02.20 | 1. kolo | Anna Gabric | Pia Lovric | 4-1, Pia Lovric - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anna Gabric form & Pia Lovric form
Anna Gabric - poslední zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Pia Lovric - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu |