ZÁPAS
20.04.21 | kvalifik. | Anna Gabric | Nicole Fossa Huergo | 7-62, 7-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Gabric vs. Nicole Fossa Huergo - Vzájemné zápasy
05.02.24 | kvalifik. | Anna Gabric | Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | W100 Irapuato | tvrdý |
20.04.21 | kvalifik. | Anna Gabric | Nicole Fossa Huergo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anna Gabric form & Nicole Fossa Huergo form
Anna Gabric - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |