ZÁPAS
10.08.15 | 2. kolo kval. | Anna Brogan | Olivia Tjandramulia | 5-7, 7-5, 6-4 | Landisville | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Brogan vs. Olivia Tjandramulia - Vzájemné zápasy
10.08.15 | 2. kolo kval. | Anna Brogan | Olivia Tjandramulia | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Landisville | tvrdý |
Anna Brogan form & Olivia Tjandramulia form
Anna Brogan - poslední zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - poslední zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |