INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eliessa Vanlangendonck vs. Anna Bondar - Vzájemné zápasy
22.01.16 | 2. kolo | Anna Bondar | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Eliessa Vanlangendonck form & Anna Bondar form
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Anna Bondar - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu |