ZÁPAS
02.12.20 | 1. kolo | Anja Wildgruber | Natalie Augustinova | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anja Wildgruber | Natalie Augustinova | |
1. podání % | 39/57 (68%) | 33/62 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 7/29 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/62 (55%) | 25/57 (44%) |
Vyhrané body celkem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anja Wildgruber | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anja Wildgruber | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anja Wildgruber | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anja Wildgruber | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anja Wildgruber | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anja Wildgruber | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anja Wildgruber | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anja Wildgruber | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anja Wildgruber | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anja Wildgruber | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 Let
29.01.03, 21 Let
Anja Wildgruber vs. Natalie Augustinova - Vzájemné zápasy
02.12.20 | 1. kolo | Anja Wildgruber | Natalie Augustinova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anja Wildgruber form & Natalie Augustinova form
Anja Wildgruber - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu |
Natalie Augustinova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |