ZÁPAS
31.05.21 | 2. kolo kval. | Anika Jaskova | Andreea Alexandra Lila | 6-4, 2-6, 10-4 | W15 Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
30.11.03, 20 Let
30.11.03, 20 Let
Anika Jaskova vs. Andreea Alexandra Lila - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 2. kolo kval. | Anika Jaskova | Andreea Alexandra Lila | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | W15 Banja | antuka |
Anika Jaskova form & Andreea Alexandra Lila form
Anika Jaskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andreea Alexandra Lila - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Eun Ji Lee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.22 kvalifik. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-71, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Emily Seibold | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Adele Burato | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu |