ZÁPAS
01.09.19 | 1. kolo kval. | Ania Hertel | Laura Svatikova | 2-6, 7-5, 10-8 | W25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ania Hertel vs. Laura Svatikova - Vzájemné zápasy
01.09.19 | 1. kolo kval. | Ania Hertel | Laura Svatikova | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
02.07.19 | 1. kolo | Ania Hertel | Laura Svatikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Ania Hertel form & Laura Svatikova form
Ania Hertel - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |