ZÁPAS
10.06.21 | čtvrtfinále | Anhzelika Isaeva | Akvile Parazinskaite | 4-6, 7-5, 6-3 | W15 Vilnius | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anhzelika Isaeva | Akvile Parazinskaite | |
1. podání % | 66/107 (62%) | 56/99 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/66 (53%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/41 (41%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané break-bally | 9/12 (75%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 54/99 (55%) | 55/107 (51%) |
Vyhrané body celkem | 106/206 (51%) | 100/206 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 6 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anhzelika Isaeva vs. Akvile Parazinskaite - Vzájemné zápasy
10.06.21 | čtvrtfinále | Anhzelika Isaeva | Akvile Parazinskaite | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Vilnius | tvrdý I. |
Anhzelika Isaeva form & Akvile Parazinskaite form
Anhzelika Isaeva - poslední zápasy
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
27.02.22 finále | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - skreč | detail zápasu | |
26.02.22 semifinále | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.22 čtvrtfinále | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu |
Akvile Parazinskaite - poslední zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 finále | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.22 semifinále | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu |