ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Angelina Zhuravleva | Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Angelina Zhuravleva | Veronika Pepelyaeva | |
1. podání % | 49/107 (46%) | 55/87 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/49 (71%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 28/58 (48%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 35/87 (40%) | 44/107 (41%) |
Vyhrané body celkem | 98/194 (51%) | 96/194 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 7 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Angelina Zhuravleva | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Angelina Zhuravleva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Angelina Zhuravleva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Angelina Zhuravleva | 2-4 | |
3-5 | Veronika Pepelyaeva | |
3-6 |
3 | ||
1-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Angelina Zhuravleva | 3-2 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Angelina Zhuravleva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.08.01, 22 Let
03.08.01, 22 Let
Angelina Zhuravleva vs. Veronika Pepelyaeva - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Angelina Zhuravleva | Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Angelina Zhuravleva form & Veronika Pepelyaeva form
Angelina Zhuravleva - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Veronika Pepelyaeva - poslední zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.20 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - skreč | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu |