ZÁPAS
24.05.21 | 2. kolo kval. | Angelica Moratelli | Sara Erenda | 6-1, 6-0 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Angelica Moratelli | Sara Erenda | |
1. podání % | 19/33 (58%) | 34/44 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/19 (79%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 0/10 (0%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/44 (70%) | 10/33 (30%) |
Vyhrané body celkem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angelica Moratelli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelica Moratelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Moratelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelica Moratelli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Moratelli | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
21.11.03, 20 Let
21.11.03, 20 Let
Angelica Moratelli vs. Sara Erenda - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Angelica Moratelli | Sara Erenda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Angelica Moratelli form & Sara Erenda form
Angelica Moratelli - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Sara Erenda - poslední zápasy
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Svetlana Samardzic | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Terracina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Greta Maric | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Maren Benko | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Milica Bratic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu |