ZÁPAS
26.01.21 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Angela Fita Boluda vs. Fabienne Gettwart - Vzájemné zápasy
26.01.21 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Angela Fita Boluda form & Fabienne Gettwart form
Angela Fita Boluda - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Fabienne Gettwart - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detail zápasu |