ZÁPAS
04.04.19 | 2. kolo | Ange Oby Kajuru | Louise Kwong | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ange Oby Kajuru | Louise Kwong | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 35/50 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Louise Kwong | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ange Oby Kajuru | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ange Oby Kajuru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ange Oby Kajuru vs. Louise Kwong - Vzájemné zápasy
04.04.19 | 2. kolo | Ange Oby Kajuru | Louise Kwong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ange Oby Kajuru form & Louise Kwong form
Ange Oby Kajuru - poslední zápasy
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Louise Kwong - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |