ZÁPAS
23.03.21 | 1. kolo | Aneta Laboutkova | Jesika Maleckova | 6-4, 3-1, - skreč | W15 Bratislava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Aneta Laboutkova | Jesika Maleckova | |
1. podání % | 26/38 (68%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 10/15 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 14/36 (39%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkem | 42/74 (57%) | 32/74 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aneta Laboutkova vs. Jesika Maleckova - Vzájemné zápasy
23.03.21 | 1. kolo | Aneta Laboutkova | Jesika Maleckova | 6-4, 3-1, Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | W15 Bratislava | tvrdý I. |
Aneta Laboutkova form & Jesika Maleckova form
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |